Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/customer/www/nutimeedia.ee/public_html/plugins/system/falangdriver/falang_database.php on line 145

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/customer/www/nutimeedia.ee/public_html/media/widgetkit/widgets/lightbox/lightbox.php on line 49
ADAPTEERITUD KODULEHE VALMISTAMINE NUTITELEFONIDELE JA TAHVLITELE
  • Home
  • ADAPTEERITUD KODULEHE VALMISTAMINE NUTITELEFONIDELE JA TAHVLITELE

ADAPTEERITUD KODULEHE VALMISTAMINE NUTITELEFONIDEle JA TAHVLITELE

Adaptiivne netidisain tuli meie ellu kindlalt koos nutitelefonide ja tahvelarvutite buumiga. Interneti võrgus olemine on saanud odavalt või isegi tasuta kättesaadavaks mobiilseadete omanikele. Seejuures on lubade arv sellistes nutiseadmetes muutunud suureks ja saidiloojate ette on jõudunud küsimus oma loomingu adapteerimiseks uuematele tehnikaseadmetele vastavaks. Programeerimise spetsialistid on välja töötanud komlekslahenduse, loomaks universaalseid saite, nimetades seda "adaptiivseks neti-disainiks". Adaptive Web Disain või responsive web-design. Meie firma spetsialistid omavad suurt praktilist kogemust, kasutavad uuemaid väljatöötlusi antud sfääris, et teie saaksite väärikalt reklaamida oma toodet või teenust mobiilreklaami kasutades.

"Adapteeritud sait" – milline see välja näeb?

Adapteeritud saidi väljatöötajate põhieesmärk on – teha see universaalseks. Formaadist ja loast olenemata peab ta avanema seadme ekraanil moonutusteta, olema mugav läbivaatamisel, omama töötavaid lisasid jne. Ideaalis peaks üks ja sama sait töötama täismahuliselt nutitelefonides, tahvelarvutites, sülearvutites, televiisorites jne.

Arendajad kasutavad kogu instrumentide arsenali saidi adapteerimiseks, töötatades meedia-küsitlustega, kasutades paindlikku paigutust ja pilte. Seejuures arvestame ka varasemate mobiilsete seadetega, et reklaamkampaania sihtgrupp oleks maksimaalselt laiahaardelisem. Peamised erinevused kasutades responsive web designi on:

  • Meedia – küsitlused;
  • Paindlikud või "kummist" kujutised;
  • Paindlik paigutus.

Algselt töötakse sait välja väikeste mobiilide ekraanidele. See konseptsioon sai nimeks " Mobiilid kõigepealt". Tasapisi lisatakse juurde üha raskemaid elemente. Nii muutub resurss universaalseks, et te saaksite selle platformil realiseerida mistahes kaubanduslikke ettevõtmisi.

Mobiilidele ja tahvearvutitele adapteeritud saidi peamised eelised:

  • Hoiab kokku teie raha – me kirjutame koheselt sellise saidi, mis avaneb nii statsionaarsel kui ka mobiilseadetel. Mobiilse versiooni eest maksta eraldi pole vaja.;
  • Õige kaardistamine – teie sait avaneb 100% igas seadmes, olenemata ekraani suurusest ja OP süsteemist;
  • Saidil on üks URL, mis laseb seda probleemideta täita kasuliku sisuga, optimiseerida ja edasi arendada.

Leht adapteerub seadmele vastavalt reaalajas. Sait reageerib konkreetese seadme ekraanile, paigutades piirangud ja kujutised nii,et nad täidaksid ekraani väljumata selle piiridest. Nüüd ei kaota te ainsatki klienti!

Töö vigade kallal: teeme ideaalseid saite

Meie arendajate meeskond pakub nutitelefonidele ja tahvelarvutitele adapteeritud saitide loomist nullist alates. Me saame luua ka prototüübi liidese või lehekülje, et saaksite näha .... tulevikku. Peale selle saavad meie spetsialistid rakendada adapteeritud saiti juba käigusolevale põhjale, olenemata autorist, võis siis alles töösolevale saidile.

Külastaja peab saama mugavalt tutvuda saidiga. Intellektuaalne automaatne seadistus aitab saidil olla mugav iga külastaja jaoks. Adaptiivne sait annab teile lisakasumit mobiilse liikumise arvelt. Vastutulev neti-disain – see on investeering tulevikku.

Võta ühendust

Nutimeedia OÜ

Helista meile