Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/customer/www/nutimeedia.ee/public_html/plugins/system/falangdriver/falang_database.php on line 145

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/customer/www/nutimeedia.ee/public_html/media/widgetkit/widgets/lightbox/lightbox.php on line 49
Teenused

Teenused

Uue brändi ülestöötamisel, viies turule uut toodet, oma kaubamärki edasi arendades on väga oluline eelarvet, mis on mõeldud kogu markentingikampaania rahastamiseks, kasutada ratsionaalselt. Ettevõtte Nutimeedia pakub teile kõige effektiivsemat reklaamimoodust – mobiilset reklaami internetis.

MEIE TEENUSED – TEIE RAHA EFFEKTIIVNE KASUTAMINE

Mobiilse reklaami abil oma äri edasi arendada – see on tõsine samm tulevikku. See ristub 25% ulatuses reklaamiga Internetis, mistõttu mitte ainult ei muutu iseseisvaks kaupade reklaami liikumises, vaid ka täiendab teie reklaami Internetis.

Kasutades erinevaid sidevahendeid, viib mobiilne reklaam kasutajani informatsiooni, olles tootjatele ja teenusepakkujatele lõputuks kasumi allikaks. Ettevõtte Nutimeedia pakub teile:

 • Mobiilset reklaami
 • Reklaami nutitelefonides
 • Reklaami telefonides
 • Reklaami tahvelarvutites teie teenuste ja kaupade müügiks, suurendamaks teie äri kasumit.

MEIE PEAMINE ÜLESANNE – REKLAAMI "KOJUTOOMINE"

Levitades reklaami mobiilside klientide kaudu, saavad meie kliendid suunata oma saadetis sihtgrupini, mis on maksimaalselt huvitatud nende kaubast või teenusest. Tänast auditooriumi võib jaotada selliste parameetrite järgi nagu:

 • Geograafia
 • Sugu
 • Vanus
 • Mobiilseade mudel
 • Huvid ja palju muud

Palju kitsama suunitlusega firmad mobiilses reklaamis garanteerivad teile kõrget effektiivsust ja resultatiivsust teie levikulude investeerigu katteks. Meie pakume teenust töötamaks välja individuaalset reklaamkampaaniat teie firma jaoks.

MOBIILSE TURUNDUSE TÖÖRIISTAD: PEALESUNDIMATU TEENUS 

Tänasel päeval on mobiilse reklaami põhitööriistad:

 • Sms – saadetised
 • Reklaam rakendustes
 • Meedia – reklaam saitide mobiilsel versioonil

See kõik töötab teie heaks vaid õige seadistamise korral, bannerid peavad olema seadistatud mobiiltelefoni ekraanile vastavaks, üleminek reklaamilt saidile peab toimuma ühe klikiga. Seadistamise võtame enda peale!

Pakkudes kasutajale aktuaalset informatsiooni, lööb mobiilne reklaam naelapea pihta, kasutades oma kõige tugevamaid külgi:

 1. Operaativse informatsiooni edastamise võimalus;
 2. Piirangute puudumine sidepidamises – informatsiooni saab edastada praktiliselt igaühele;
 3. Auditooriumi reaktsiooni läbipaistvus reklaamile ja selle effektiivsusele;
 4. Võimalus saavutada operatiivne ja aktiivne reaktsioon reklaamile;
 5. Mõistlik hind võrreldes teiste reklaamiinstrumentidega.

TEENUSED ERAISIKULE JA SUURTELE FIRMADELE – KOOS EDU POOLE

Meie firma pakub individuaalseid koostöö programme relaamiseks nutitelefonidel, tahvelarvutitel, telefonidel kõige aktuaalsemal formaadil nii eraisikutele kui ka suurtele firmadele. Me teeme koostööd pankade, kindlustusfirmade, teenuste ja meditsiini sfääris, turismifirmade ja restoranidega, reklaamagentuuride, programmitöötluse edendajatega ja elektroonika edasimüüjatega.

Meie spetsialistid valmistavad ette ja viivad läbi teie reklaamkampaania kasutades kontekstset reklaami nutitelefonide ja tahvelarvutite otsingumootorites, tööriistadeks Clik2Call ja Clik2SMS jne. Me kasutame reklaambannereid telefonide rakendustes ja töötame välja saididtäielikult adapteerituna kasutamiseksnutitelefonis ja tahvelarvutis.
Meie kogemus on unikaalne, teadmised – hindamatud, kuid me oleme valmis neid teiega jagama pakkudes kasulikku koostööd juba täna!

Võta ühendust

Nutimeedia OÜ

Helista meile